Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Aktualności

PKO BP umożliwia rozliczenie roczne za pomocą serwisu transakcyjnego nowy

Klienci PKO BP mogą w serwisie transakcyjnym, w zakładce e-Urząd, złożyć wniosek PIT-WZ. Jest to wniosek umożliwiający znaczne uproszczenie rozliczenia – wstępne zeznanie podatkowe za podatnika przygotowuje właściwy Urząd Skarbowy, a następnie podatnik musi je zaakceptować lub odrzucić.

Konto Przekorzystne zastępuje ofertę Eurokont w Banku Pekao SA nowy

25 stycznia 2018 r. Bank Pekao SA wprowadził do oferty jedno uniwersalne konto dla wszystkich, o nazwie Konto Przekorzystne. Jedyną odmianą tego rachunku jest Konto Przekorzystne do 26 lat, jednak podobnie jak w przypadku np. Getin Banku, jest to to samo konto, tylko od osób młodych nie są pobierane niektóre opłaty.

Kantor internetowy – nowa usługa w serwisie transakcyjnym iPKO

Posiadacze kont w banku PKO BP otrzymali dziś nową funkcję w ramach serwisu transakcyjnego iPKO – kantor internetowy. Umożliwia on dokonywanie natychmiastowych transakcji kupna i sprzedaży walut pomiędzy własnymi rachunkami walutowymi prowadzonymi w PKO BP.

W PKO BP już niedługo założysz firmę przez bankowość internetową! nowy

Bank PKO BP dzięki współpracy z Ministerstwem Rozwoju planuje wkrótce uruchomić dla swoich klientów możliwość zakładania firmy z poziomu bankowości elektronicznej. Założenie firmy (oraz przy okazji konta firmowego) ma się odbywać za pomocą jednego wniosku elektronicznego, podpisywanego profilem zaufanym.

Do wygrania nawet 150 zł w promocji Banku Pekao SA „Nowy PeoPay – aktywuj i polecaj”

Do końca lutego 2018 r. można wziąć udział w promocji organizowanej przez Bank Pekao SA i wygrywać nagrody w wysokości do 150 zł. Aby starać się o bonusy, należy zarejestrować się na stronie www.peopaymasterpass.pl, a następnie zainstalować nową aplikację PeoPay.

Klienci Alior Banku – uwaga na atak phishingowy

Jak podaje portal Bankier.pl, klienci Alior Banku znaleźli się na celowniku internetowych oszustów, którzy rozsyłają fałszywe wiadomości e-mail z prośbą o weryfikację konta po jego rzekomym zablokowaniu.

Obligacje Alior Banku na 150 mln zł wyprzedane w ciągu jednego dnia

Inwestorzy zademonstrowali w poniedziałek 27 grudnia wysokie zaufanie do Alior Banku – cała pula 150 mln zł obligacja została wyprzedana. Pierwotnie zapisy miały trwać do 8 grudnia, ale w zaistniałej sytuacji Alior Bank zamknął je już we wtorek 28 listopada.

Grudzień ostatnim miesiącem promocji w Pekao SA

Tylko do końca roku, czyli jeszcze przez miesiąc i kilka dni, obowiązują promocje w Banku Pekao SA dla Eurokonta Kieszonkowego, Eurokonta Intro i Eurokonta Aktywnego Plus.

Zapowiada się połączenie lub ścisła współpraca Pekao SA i Alior Banku

We wtorek 24 października oba banki zakomunikowały podpisanie listu intencyjnego dotyczącego „wstępnych dyskusji oraz analiz wykonalności ich potencjalnej współpracy oraz wymiany informacji”. Głównym udziałowcem obu banków jest państwowe PZU.

Nowość w IKO – przelewy z karty kredytowej i przelewy zagraniczne

W najnowszej wersji, aplikacja mobilna IKO na smartfony z Androidem umożliwia wykonywanie przelewów z karty kredytowej i przelewów zagranicznych.