Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Aktualności

200 zł premii + 7% na koncie oszczędnościowym z Kontem Przekorzystnym dla Młodych

Klientom do 26 roku życia Bank Pekao SA oferuje bonus 200 zł za założenie konta oraz atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Można zatem założyć rzeczywiście korzystne konto młodzieżowe i jeszcze na tym całkiem nieźle zarobić.

Koniec Getin Noble Banku – bank objęto przymusową restrukturyzacją

To już koniec ostatniego banku należącego do Leszka Czarneckiego – w piątek 30 września 2022 roku Bankowy Fundusz Gwarancyjny ogłosił przymusową restrukturyzację Getin Banku. To samo spotkało Idea Bank w styczniu 2021 roku, wiemy zatem jak ten mechanizm działa. Najważniejsze dla klientów jest to, że depozyty są bezpieczne, nadal można korzystać z posiadanych rachunków i... Czytaj dalej »

PKO BP uruchamia płatności Google Pay dla klientów indywidualnych

Jako jeden z ostatnich w Polsce, PKO BP udostępnił klientom indywidualnym możliwość korzystania z płatności mobilnych Google Pay (obecnie Portfel Google). Posiadacze kont w tym banku mają zatem do dyspozycji już wszystkie standardowo oferowane płatności za pomocą telefonu.

Pierwsza w Polsce karta biometryczna dla klientów indywidualnych w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy jako pierwszy bank w Polsce udostępnia kartę biometryczną dla klientów indywidualnych, obecnie w sprzedaży limitowanej 950 sztuk. Zamiast PIN-em, płatność można uwierzytelnić przykładając palec do zaznaczonego na karcie miejsca.

[Nowa edycja] Canal+ online na pół roku z Kontem Przekorzystnym w Pekao SA

Bank Pekao SA przygotował nową edycją promocji, w której za założenie Konta Przekorzystnego można otrzymać voucher na 6 miesięcy na Pakiet CANAL+ z Netflix (Plan Standard). Tym razem do rozdania jest 3500 voucherów, a promocja trwa do 30 września 2022 r.

Loteria w Pekao SA – do wygrania samochód, telewizory, laptopy i inne nagrody

Nowi i obecni klienci Banku Pekao SA mogą przystąpić do loterii, w której nagrodą główną jest samochód Toyota Yaris Cross o wartości 132 tysięcy złotych. Pozostałe nagrody to telewizory, laptopy, soundbary, smartfony, roboty sprzątające i karty przedpłacone. Wartość wszystkich nagród to prawie 345 tys. zł!

Bonusowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile od Banku Pocztowego

Bank Pocztowy uruchomił nową promocję o nazwie „Bezcenne 20 tysięcy punktów” w ramach programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. W promocji mogą wziąć udział zarówno obecni jak i nowi klienci, którzy zapiszą swoją kartę debetową lub kredytową do programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz spełnią proste warunki.

PKO BP wprowadza Rodzinny Pakiet Oszczędnościowy

Dla osób korzystających ze świadczenia 500+, PKO BP oferuje Konto za Zero Rodzina 500+ prowadzone na bardzo korzystnych warunkach. Bank wprowadza także od 1 lipca 2022 r. promocyjne oprocentowanie na Pierwszym Koncie Oszczędnościowym – do 6 proc. w skali roku.

Płatności w internecie numerem telefonu Visa Mobile wdrożone w BPS

Bank BPS i banki spółdzielcze zrzeszone w BPS udostępniły nowy sposób płatności w internecie – Visa Mobile. Za pomocą dedykowanej aplikacji, w której można powiązać swoją kartę płatniczą wydaną przez BPS z numerem telefonu, można bezpiecznie płacić w internecie, podając wyłącznie swój numer telefonu, zamiast danych karty.

Do 200 zł premii za założenie konta w wakacyjnej promocji Banku Pekao SA

Osoby, które do końca sierpnia otworzą Konto Przekorzystne w Pekao SA, mogą otrzymać nagrodę w wysokości 200 zł, w tym 50 zł za samo otwarcie konta i 3 razy po 50 zł za aktywne korzystanie z niego. Wystarczy więc w każdym z trzech kolejnych miesięcy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją... Czytaj dalej »