Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Bonusowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile od Banku Pocztowego

Redakcja   •   8 lipca 2022 r.

Bank Pocztowy uruchomił nową promocję o nazwie „Bezcenne 20 tysięcy punktów” w ramach programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. W promocji mogą wziąć udział zarówno obecni jak i nowi klienci, którzy zapiszą swoją kartę debetową lub kredytową do programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz spełnią proste warunki.

Aby wziąć udział w promocji, należy zapisać swoją kartę do programu, a następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonać przy jej użyciu transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

W promocji mogą wziąć udział zarówno już wydane, jak i nowe karty debetowe dla klientów detalicznych (z wyjątkiem karty Caritas), karty kredytowe oraz karty dla firm, pod warunkiem, że nie zostały wcześniej zarejestrowane w programie.

Bonusowe 20 000 punktów można wymieniać m.in. na bony na paliwo, bilety do kina lub do wybranych sklepów, albo na nagrody rzeczowe. Promocja potrwa do 15 września 2022 roku, a pula nagród jest ograniczona – tylko 875 pierwszych uczestników otrzyma bonusowe punkty. Jeden klient może otrzymać w ramach promocji tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby zarejestrowanych kart.

Bank Pocztowy

Bank Pocztowy to bank silnie związany z Pocztą Polską SA, która jest jego dominującym udziałowcem (ok. 75%). Drugim akcjonariuszem jest natomiast PKO BP (ok. 25%). Bank koncentruje się na najprostszych produktach bankowych dla klientów indywidualnych, małych firm oraz instytucji. Bank Pocztowy jest również właścicielem marki EnveloBank kierowanej do klientów nowoczesnych, obsługujących swoje konto przez internet lub urządzenia mobilne.

Rachunki w ofercie Banku Pocztowego

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›