Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

[Nowa edycja] Canal+ online na pół roku z Kontem Przekorzystnym w Pekao SA

Redakcja   •   5 sierpnia 2022 r.

Bank Pekao SA przygotował nową edycją promocji, w której za założenie Konta Przekorzystnego można otrzymać voucher na 6 miesięcy na Pakiet CANAL+ z Netflix (Plan Standard). Tym razem do rozdania jest 3500 voucherów, a promocja trwa do 30 września 2022 r.

Aby mieć szansę na otrzymanie vouchera, należy:

  • otworzyć Konto Przekorzystne online w terminie od 1 sierpnia do 30 września 2022 r.,
  • podczas zakładania konta podać kod promocji „CANAL”,
  • w kolejnych 2 miesiącach od założenia konta wykonać po min. 5 transakcji kartą Visa na dowolną kwotę (wcześniej warunek trzeba było spełnić w 3 kolejnych miesiącach).

Pula nagród jest ograniczona – vouchery dostanie tylko 3500 pierwszych osób. Nagrody zostaną przesłane w wiadomościach e-mail oraz w wiadomościach w poczcie w Pekao24. Vouchery będą ważne do 31 marca 2023 r. Standardowa cena za Pakiet CANAL+ z Netflix to 70 zł miesięcznie, wartość nagrody to zatem 420 zł.

Pekao SA

Pekao SA to polski bank uniwersalny o długiej historii. Rok po debiucie na GPW, w 1999 r. przejęty przez włoską grupę UniCredit, pod kontrolą której pozostał aż do 2017 roku, gdy głównym akcjonariuszem została państwowa spółka PZU SA. Jeszcze wcześniej, w 2007 roku, Bank Pekao przejął większą część Banku BPH, w tym cały dział koporacyjny. Więcej ›

Podstawowe rachunki w ofercie Pekao SA

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›