Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

200 zł premii + 7% na koncie oszczędnościowym z Kontem Przekorzystnym dla Młodych

Redakcja   •   1 października 2022 r.

Klientom do 26 roku życia Bank Pekao SA oferuje bonus 200 zł za założenie konta oraz atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Można zatem założyć rzeczywiście korzystne konto młodzieżowe i jeszcze na tym całkiem nieźle zarobić.

Konto Przekorzystne to konto osobiste oferowane przez Bank Pekao SA. Klienci do 26 roku życia mają zdecydowanie bardziej korzystne warunki prowadzenia – praktycznie nie ponoszą żadnych opłat. Darmowe prowadzenie konta i karty, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, możliwość wyrobienia karty wielowalutowej oraz dostęp do wszystkich najważniejszych płatności mobilnych to zdecydowane atuty i mało który bank oferuje aż tyle.

Promocja, którą opisujemy („Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja IV), obowiązuje nowych klientów w wieku od 18 do 26 roku życia i trwa do 16 października 2022 r.

Bonus 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego

Bonus podzielony jest na kilka części:

  • 50 zł za otwarcie przez internet Konta Przekorzystnego dla Młodych z kartą debetową i aplikacją mobilną PeoPay,
  • po 50 zł w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych, rozpoczynając od miesiąca następującego po tym, w którym konto zostało otwarte, za:
    • wykonanie min. 5 transakcji kartą lub aplikacją PeoPay (transakcje Blikiem się nie liczą!) oraz
    • przynajmniej 1 zalogowanie się do aplikacji PeoPay

Czyli gdy konto zostanie otwarte w październiku, warunki trzeba spełnić w listopadzie, grudniu i styczniu. Spełnienie warunku we wszystkich 3 wskazanych miesiącach to łącznie 150 zł premii.

Aby otrzymać bonus, trzeba też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz utrzymać otwarte w promocji konto aż do dnia wypłaty nagrody. Bonusy będą wypłacane do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostanie spełniony warunek.

Promocyjne 7% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci otrzymują także promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym: 7% w skali roku, lecz tylko na 6 miesięcy (183 dni) i do kwoty 100 tysięcy zł. Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie, konto oszczędnościowe należy założyć razem z osobistym lub pomiędzy 3 a 5 dniem roboczym po dniu zawarcia umowy o konto osobiste.

Jak wziąć udział w promocji?

Zacznij od pierwszego warunku, czyli załóż Konto Przekorzystne online na stronie Banku Pekao SA.

Pekao SA

Pekao SA to polski bank uniwersalny o długiej historii. Rok po debiucie na GPW, w 1999 r. przejęty przez włoską grupę UniCredit, pod kontrolą której pozostał aż do 2017 roku, gdy głównym akcjonariuszem została państwowa spółka PZU SA. Jeszcze wcześniej, w 2007 roku, Bank Pekao przejął większą część Banku BPH, w tym cały dział koporacyjny. Więcej ›

Podstawowe rachunki w ofercie Pekao SA

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›