Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Do 200 zł premii za założenie konta w wakacyjnej promocji Banku Pekao SA

Redakcja   •   5 lipca 2022 r.

Osoby, które do końca sierpnia otworzą Konto Przekorzystne w Pekao SA, mogą otrzymać nagrodę w wysokości 200 zł, w tym 50 zł za samo otwarcie konta i 3 razy po 50 zł za aktywne korzystanie z niego. Wystarczy więc w każdym z trzech kolejnych miesięcy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay oraz zalogować się minimum raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

Nagroda wypłacana jest w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. A zatem klient, który jeszcze w lipcu otworzy konto, otrzyma 50 zł na koniec sierpnia. Następne 50 zł zyska na koniec września, potem października i listopada, oczywiście pod warunkiem, że będzie niezmiennie spełniał wymienione wyżej warunki promocji.

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które są obywatelami Polski. Konto Przekorzystne jest prowadzone w dwóch wariantach: dla młodzieży do 26 roku życia i dla pozostałych („dorosłych”).

Szczególnie oferta dla młodzieży jest bardzo dobra – konto jest prowadzone bezpłatnie bez dodatkowych warunków, a do dyspozycji są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. Kto zatem jest w wieku poniżej 26 lat i szuka młodzieżowego konta bankowego, śmiało może zakładać rachunek w Pekao SA. Najlepiej zrobić to online, na stronie banku Pekao SA.

Atutami konta są także:

  • karta wielowalutowa, umożliwiająca płatności za granicą bez przewalutowania, pobierają środki z kont walutowych
  • aplikacja PeoPay z obsługą płatności telefonem, kantorem wymianą walut, możliwością opłacania parkingów czy zakupu biletów komunikacji miejskiej
  • atrakcyjne konto dla dzieci – PeoPay KIDS z kontem oszczędnościowym Mój Skarb

W przypadku klientów powyżej 26 roku życia, aby uniknąć miesięcznej opłaty za kartę do Konta Przekorzystnego oraz móc za darmo wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów na świecie, należy wykonać przynajmniej 1 płatność kartą w miesiącu oraz odnotować wpływ na konto o minimalnej wartości 500 zł.

Pekao SA

Pekao SA to polski bank uniwersalny o długiej historii. Rok po debiucie na GPW, w 1999 r. przejęty przez włoską grupę UniCredit, pod kontrolą której pozostał aż do 2017 roku, gdy głównym akcjonariuszem została państwowa spółka PZU SA. Jeszcze wcześniej, w 2007 roku, Bank Pekao przejął większą część Banku BPH, w tym cały dział koporacyjny. Więcej ›

Podstawowe rachunki w ofercie Pekao SA

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›