Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Loteria w Pekao SA – do wygrania samochód, telewizory, laptopy i inne nagrody

Redakcja   •   27 lipca 2022 r.

Nowi i obecni klienci Banku Pekao SA mogą przystąpić do loterii, w której nagrodą główną jest samochód Toyota Yaris Cross o wartości 132 tysięcy złotych. Pozostałe nagrody to telewizory, laptopy, soundbary, smartfony, roboty sprzątające i karty przedpłacone. Wartość wszystkich nagród to prawie 345 tys. zł!

Jak wziąć udział w loterii?

Do loterii mogą przystąpić zarówno nowi, jak i obecni klienci Banku Pekao SA. Wystarczy, że:

  • posiadają lub zamówią kartę debetową Mastercard lub Maestro, albo kartę kredytową Mastercard,
  • wyrażą zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną.

Jeśli chcesz wziąć udział w loterii, ale nie masz jeszcze konta w Pekao SA, najwygodniej założyć je przez internet na stronie banku.

Następnie wystarczy zarejestrować się w loterii w systemie Pekao24 lub w aplikacji PeoPay i wykonać przynajmniej jedną transakcję za pomocą Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay z wykorzystaniem karty Mastercard lub Maestro.

Za pierwsze zalogowanie do aplikacji PeoPay po zgłoszeniu się do loterii i wykonanie transakcji zgodnie z regulaminem, klient otrzyma 10 losów. Każda płatność kartą kredytową Mastercard to 5 losów, a płatność kartą debetową Mastercard lub Maestro to 1 los. Premiowane są transakcje i logowania dokonywane od kolejnego dnia po dokonaniu zgłoszenia.

Do loterii można przystąpić do 2 października 2022 r. Loteria jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Nagrody w loterii

Losowanie nagrody głównej (samochodu) odbędzie się 24 października 2022 r. Co ciekawe, bank zastrzega, że w przypadku trudności z pozyskaniem nagrody w formie samochodu, zostanie wypłacony ekwiwalent pieniężny. Nie trzeba się zatem bardzo obawiać, że z powodu utrudnień na rynku motoryzacyjnym będziemy czekać na nagrodę wyjątkowo długo.

Nagrody II stopnia będą losowane co tydzień od 11 sierpnia 2022 r., a wśród nich:

  • 20 telewizorów Samsung UE43AU7122K,
  • 20 laptopów Lenovo IdeaPad 3 15ADA05,
  • 20 soundbarów Samsung HW-Q600A,
  • 20 robotów sprzątających iRobot Roomba i7,
  • 10 smartfonów Realme 9 Pro+ 8/256,
  • 10 kart przedpłaconych o wartości 2000 zł.

Pekao SA

Pekao SA to polski bank uniwersalny o długiej historii. Rok po debiucie na GPW, w 1999 r. przejęty przez włoską grupę UniCredit, pod kontrolą której pozostał aż do 2017 roku, gdy głównym akcjonariuszem została państwowa spółka PZU SA. Jeszcze wcześniej, w 2007 roku, Bank Pekao przejął większą część Banku BPH, w tym cały dział koporacyjny. Więcej ›

Podstawowe rachunki w ofercie Pekao SA

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›