Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Promocja w PKO BP: 30-dniowy dostęp do HBO GO dla nowych klientów

Redakcja   •   28 grudnia 2019 r.

Osoby, które od 1 lipca 2018 r. nie korzystały z usług PKO BP lub Inteligo, mogą otrzymać darmowy, 30-dniowy dostęp do HBO GO, jeśli do 31 stycznia 2020 r. założą w PKO BP lub Inteligo konto osobiste.

Warunkiem skorzystania z promocji jest:

  1. Zarejestrowanie się na stronie internetowej promocji, poprzez podanie imienia i nazwiska oraz numeru PESEL
  2. Założenie konta objętego promocją: PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za Zero, PKO Konto za Zero Rodzina 500+, PKO Konto bez Granic lub Konto indywidualne Inteligo – wraz z kartą debetową
  3. Wyrażenie zgody, podczas składania wniosku o Konto, na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych)
  4. W ciągu 30 dni, wykonanie:
    – min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 100 zł,
    – min. 1 transakcji bezgotówkowej przy użyciu aplikacji mobilnej IKO na łączną kwotę co najmniej 40 zł. Może to być np. przelew zwykły (z wyjątkiem przelewu między własnymi rachunkami w banku), przelew walutowy, płatność BLIK.

Warunków jest dość dużo, ale dla miłośników seriali HBO może być to niezła gratka. Tym bardziej, że HBO GO daje dodatkowe 7 dni bezpłatnego okresu próbnego, jeśli ktoś rejestruje się po raz pierwszy.

Ilość kodów w promocji jest ograniczona – dostanie je jedynie 12000 pierwszych osób, które spełnią warunki udziału w promocji.

Więcej informacji, formularz rejestracyjny i regulamin dostępne na stronie promocji. Konto możesz założyć na stronie banku:
Konto Za Zero
Konto Dla Młodych
Konto Bez Granic

PKO BP

PKO BP to największy w Polsce bank uniwersalny, czyli obsługujący klientów detalicznych, firmy, korporacje oraz samorządy. Głównym udziałowcem jest Skarb Państwa. Do PKO BP należy również marka Inteligo, oferująca konta obsługiwane przez internet (lub telefon), zazwyczaj tańsze w obsłudze od kont w PKO BP. Więcej ›

Podstawowe konta w PKO BP

Podstawowe konta w Inteligo

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›