Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Beniaminkowie dołączają do Oficjalnej Karty Ekstraklasy

Redakcja   •   20 sierpnia 2021 r.

20 sierpnia 2021 r. PKO BP wprowadził do sprzedaży Oficjalne Karty Ekstraklasy z wizerunkami nowych klubów, które weszły do rozgrywek w najwyższej lidze polskiej piłki nożnej w sezonie 2021/22: Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Radomiak Radom i Górnik Łęczna.

Do zamówienia dostępne są również odnowione wizerunki Lecha Poznań, Wisły Kraków i Lechii Gdańsk. Jak informuje bank, nowe karty Lecha Poznań są związane z rocznicą 100-lecia klubu, Lechii Gdańsk z jubileuszem 75-lecia, a Wisła Kraków zaproponowała zmianę kolorystyki.

Do wyboru są jeszcze wizerunki: Górnika Zabrze, Jagiellonii Białystok, Legii Warszawa, Piasta Gliwice, Pogoni Szczecin, Śląska Wrocław, Wisły Płock, Zagłębia Lubin, Rakowa Częstochowa, Cracovii, PGE FKS Stal Mielec oraz Warty Poznań.

Jak działa i jak zamówić Oficjalną Kartę Ekstraklasy

Oficjalna Karta Ekstraklasy działa jak normalna karta płatnicza do konta. Można dokonywać nią płatności w kraju, zagranicą oraz przez internet. OKE posiada funkcję płatności zbliżeniowych i karty wielowalutowej.

Koszt wyrobienia karty z niestandardowym wizerunkiem to 14,90 zł. Można ją zamówić w placówkach PKO BP, online w bankowości elektronicznej iPKO, lub w aplikacji IKO.

Oczywiście bank wydaje karty posiadaczom rachunków w PKO BP: Konto za Zero (dla dorosłych), Konto dla Młodych (18-26 lat) lub Konto Pierwsze (13-18 lat)

PKO BP

PKO BP to największy w Polsce bank uniwersalny, czyli obsługujący klientów detalicznych, firmy, korporacje oraz samorządy. Głównym udziałowcem jest Skarb Państwa. Do PKO BP należy również marka Inteligo, oferująca konta obsługiwane przez internet (lub telefon), zazwyczaj tańsze w obsłudze od kont w PKO BP. Więcej ›

Podstawowe konta w PKO BP

Podstawowe konta w Inteligo

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›