Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

200 zł na Allegro za założenie konta w PKO BP

Redakcja   •   5 sierpnia 2020 r.

W najnowszej promocji PKO BP dla nowych klientów można otrzymać bon o wartości 200 zł do wykorzystania na Allegro. Wystarczy założyć konto osobiste (Konto Dla Młodych lub Konto Za Zero), zarejestrować się w promocji i wykonać kilka płatności.

Aby otrzymać bon 200 zł, należy:

  • do 18 września założyć konto przez internet w PKO BP (osoby do 26 roku życia powinny założyć Konto Dla Młodych, a osoby powyżej 26 lat – Konto Za Zero)
  • do 18 września zarejestrować się w promocji
  • również do 18 września wyrazić i utrzymać tzw. zgody marketingowe, czyli na przesyłanie informacji handlowych przez bank
  • do 9 października 2020 wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe kartą oraz 3 płatności BLIK

Bon o wartości 200 zł będzie ważny do 30 czerwca 2021. Pula nagród wynosi 3000 bonów, choć w regulaminie bank zastrzega możliwość zwiększenia tej puli (ale komu zależy na bonie, nie powinien się zbyt długo zastanawiać). Jedna osoba może otrzymać tylko jeden bon.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie miały konta osobistego w PKO BP oraz w Inteligo w okresie od 1 października 2019 do 2 sierpnia 2020.

PKO BP

PKO BP to największy w Polsce bank uniwersalny, czyli obsługujący klientów detalicznych, firmy, korporacje oraz samorządy. Głównym udziałowcem jest Skarb Państwa. Do PKO BP należy również marka Inteligo, oferująca konta obsługiwane przez internet (lub telefon), zazwyczaj tańsze w obsłudze od kont w PKO BP. Więcej ›

Podstawowe konta w PKO BP

Podstawowe konta w Inteligo

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›