Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Tańsze paliwo na stacjach Lotos dla posiadaczy karty kredytowej Alior Banku

Redakcja   •   18 października 2018 r.

Alior Bank przygotował dla przedsiębiorców nową kartę kredytową Mastercard Business Lotos, dzięki której przedsiębiorcy mogą tankować na stacjach Lotos taniej nawet do 20 groszy na litrze oraz uzyskiwać inne zniżki.

W pierwszym okresie, nieposiadającym daty zakończenia, kierowcy otrzymają zniżkę 20 gr na litrze w przypadku tankowania paliwa premium i 16 gr na litrze w przypadku standardowego paliwa. Po zakończeniu okresu promocyjnego stawki te wyniosą odpowiedni 16 gr i 12 gr.

Oprócz tego posiadacze karty otrzymują także:

  • 10% zniżki na myjnię, płyny do spryskiwaczy oraz ofertę gastronomiczną Cafe Punkt na wybranych stacjach sieci Lotos,
  • jednorazowo dodatkowe 200 punktów w programie Navigator,
  • talon na 4-litrowy płyn do spryskiwaczy.

Jeśli chodzi o samą kartę kredytową, to bank oferuje zwolnienie z odsetek przez 57 dni dla transakcji bezgotówkowych oraz brak prowizji od tych transakcji. Darmowe jest również wydanie pierwszej karty. Karta kredytowa skierowana jest do przedsiębiorców rozliczających się na zasadach uproszczonej księgowości, którzy posiadają lub otworzą rachunek firmowy w Alior Banku.

Alior Bank

Alior Bank to jeden z najmłodszych polskich banków, którego głównym akcjonariuszem od 2015 r. jest Skarb Państwa za pośrednictwem PZU SA. W swojej krótkiej historii Alior Bank zdążył już przejąć Meritum Bank oraz część Banku BPH. W 2012 r. Alior Bank uruchomił markę Alior Sync, która w efekcie podjęcia strategicznej współpracy z T-Mobile została zamieniona w T-Mobile Usługi Bankowe.

Rachunki w ofercie Alior Banku

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›