Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Elektrycznie Audi Q4 e-tron do wygrania w Pekao SA

Redakcja   •   14 października 2021 r.

Osoby, które posiadają lub założą konto w banku Pekao SA, mogą do końca roku wziąć udział w loterii „Bądź EKO z Pekao”, w której do wygrania jest elektryczne Audi Q4 e-tron warte ponad 220 tys. zł. Oprócz tego, co tydzień można wygrać rower elektryczny.

W loterii mogą wziąć udział osoby, które:

  • posiadają lub założą konto osobiste lub firmowe w Pekao SA,
  • posiadają do swojego konta kartę debetową i/lub kredytową Mastercard lub Maestro,
  • mają ukończone 18 lat,
  • wypełnią formularz zgłoszeniowy i wyrażą tzw. zgody marketingowe.

Jak zdobywać nagrody?

Aby wziąć udział w losowaniu i zmaksymalizować swoje szanse, należy zbierać losy. Otrzymuje się je za następujące czynności:

  • za każdą płatność kartą debetową (w tym za pomocą Apple Pay i Google Pay) otrzymuje się 1 los,
  • za każdą płatność kartą kredytową otrzymuje się 5 losów,
  • za zarejestrowanie karty w programie Bezcenne® Chwile otrzymuje się dodatkowe 100 losów,
  • za zawarcie umowy o Pożyczkę Ekspresową pomiędzy 12 października 2021 r. a 1 stycznia 2022 r. – kolejne 100 losów.

W loterii biorą udział płatności wykonane od dnia następnego po dniu zgłoszenia, do 1 stycznia 2022 r. Szybsza rejestracja oznacza zatem większe szanse na wygraną.

Nagroda główna, wspomniane Audi Q4 e-tron, zostanie wylosowana 21 stycznia 2022 r. Rowery elektryczne będą losowane co tydzień od 22 października 2021 r. do 5 stycznia 2022 r.

Konto Przekorzystne w Pekao SA

Kto rozważa założenie Konta Przekorzystnego aby wziąć udział w promocji, powinien przeczytać naszą analizę tego konta. Osoby w wieku do 26 lat mogą cieszyć się darmowym prowadzeniem konta i karty oraz darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Po ukończeniu 26 roku życia, należy liczyć się z koniecznością spełnienia warunku aktywności, aby uniknąć opłaty za kartę (przynajmniej 1 płatność kartą w miesiącu i jednorazowy wpływ w kwocie min. 500 zł). Znika również możliwość darmowego wypłacania pieniędzy ze wszystkich bankomatów.

Konto można założyć online na stronie Banku Pekao SA.

Pekao SA

Pekao SA to polski bank uniwersalny o długiej historii. Rok po debiucie na GPW, w 1999 r. przejęty przez włoską grupę UniCredit, pod kontrolą której pozostał aż do 2017 roku, gdy głównym akcjonariuszem została państwowa spółka PZU SA. Jeszcze wcześniej, w 2007 roku, Bank Pekao przejął większą część Banku BPH, w tym cały dział koporacyjny. Więcej ›

Podstawowe rachunki w ofercie Pekao SA

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›