Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

BOŚ Bank uruchamia płatności Google Pay

Redakcja   •   11 lutego 2022 r.

Bank Ochrony Środowiska udostępnił metodę płatności Google Pay w swojej aplikacji mobilnej BOŚBank24. Nowo wprowadzona forma płatności mobilnych umożliwia płatności w sklepach oraz w internecie za pomocą telefonu z systemem Android.

Aby móc skorzystać z Google Pay, należy pobrać nową wersję aplikacji mobilnej BOŚBank24. Po zalogowaniu do aplikacji należy wybrać kartę i kliknąć przycisk „Dodaj do Google Pay” i przejść przez kilka prostych kroków procesu uruchomienia usługi. Korzystanie z Google Pay jest bezpłatne, a opłaty za transakcje pobierane są dokładnie tak, jak dla klasycznej karty płatniczej.

Płacić nowym sposobem można wszędzie, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe kartami. Wystarczy zamiast karty przyłożyć do terminala telefon z odblokowanym ekranem. Należy też pamiętać o tym, żeby ustawić w aplikacji Google Pay kartę BOŚ S.A. jako domyślą formę płatności i mieć w telefonie włączoną komunikację NFC.

Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule o płatnościach mobilnych.

BOŚ Bank

BOŚ Bank to bank z ponad 25-letnią historią, od 1997 r. notowany na GPW, pozostający pod kontrolą Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Misją banku jest promowanie ekologii, którą to misję realizuje poprzez udzielanie kredytów na zakup materiałów ekologicznych i na przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska (dla osób indywidualnych i firm), promując zieloną energię oraz ekologiczny styl życia.

Rachunki w ofercie BOŚ Banku

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›