Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego w Pekao SA

Redakcja   •   16 stycznia 2019 r.

Bank Pekao SA zachęca do otwarcia Konta Przekorzystnego, oferując nowym klientom bonus w wysokości 100 zł za otwarcie konta i spełnienie kilku warunków. Promocja trwa od 14 stycznia do 30 kwietnia 2019 włącznie.

Aby uzyskać nagrodę, należy:

  • otworzyć Konto Przekorzystne (dla dorosłych lub dla młodych) wraz z kartą debetową lub usługą bankowości elektronicznej Pekao24
  • wpłacić na konto min. 500 zł
  • dokonać min. 1 płatności kartą debetową lub aplikacją PeoPay

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby która mają ukończone 18 lat. Wpłaty na konto oraz płatności kartą należy dokonać do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta. Czyli przy otwarciu konta 17 stycznia, czas na wpłatę i płatność jest do końca lutego.

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli osoby które w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2018 r. nie były klientami banku, lub suma ich średnich miesięcznych sald na rachunkach w Pekao SA nie przekraczała 50 zł.

Jak założyć Konto Przekorzystne?

Niestety nie da się założyć tego konta przez internet. Najwygodniej wypełnić formularz kontaktowy i poczekać na kontakt ze strony banku.

Pekao SA

Pekao SA to polski bank uniwersalny o długiej historii. Rok po debiucie na GPW, w 1999 r. przejęty przez włoską grupę UniCredit, pod kontrolą której pozostał aż do 2017 roku, gdy głównym akcjonariuszem została państwowa spółka PZU SA. Jeszcze wcześniej, w 2007 roku, Bank Pekao przejął większą część Banku BPH, w tym cały dział koporacyjny. Więcej ›

Podstawowe rachunki w ofercie Pekao SA

  • Konto Przekorzystne – uniwersalny rachunek dla klientów indywidualnych
  • Konto Przekorzystne do 26 lat – bezpłatny rachunek dla młodzieży do 26 r.ż.
  • Konto Oszczędnościowe – rachunek oprocentowany na 0,7%, z promocyjnym oprocentowaniem 3% przez 6 miesięcy do kwoty 30 000 zł (zob. ranking)
Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›