Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Voucher o wartości 50 zł i opaski Xiaomi dla nowych klientów Banku Pocztowego

Redakcja   •   14 grudnia 2021 r.

Bank Pocztowy przygotował promocję, w której za założenie Konta w Porządku i pierwszą transakcję kartą klienci otrzymają voucher o wartości 50 zł. Do tego 100 osób z największą ilością transakcji wykonanych w okresie promocyjnym otrzyma opaski Xiaomi Mi Band 6 NFC.

Jak wziąć udział w promocji

Aby wziąć udział w promocji, należy:

  • nie być klientem Banku Pocztowego w okresie od 01.11.2021 r. do 05.12.2021 r.,
  • do 28 lutego 2022 r. otworzyć w Banku Pocztowym Konto w Porządku,
  • złożyć wniosek o kartę płatniczą Mastercard z logo Poczty Polskiej,
  • podczas otwierania konta zaakceptować tzw. zgody marketingowe,
  • w bankowości elektronicznej przystąpić do promocji w zakładce „Market”.

Nagrody

  • Za samo przystąpienie do promocji, Bank oferuje promocyjne oprocentowanie 2% w skali roku na koncie oszczędnościowym. Oczywiście nie na zawsze – na 3 miesiące i tylko do kwoty 10000 zł.
  • Za dokonanie conajmniej 1 transakcji kartą lub transakcji mobilnej w terminie od 06.12.2021 r. do 31.01.2022 r., Bank przyzna nagrodę w postaci 4000 punktów, które można będzie wymienić na voucher o wartości 50 zł.
  • 100 osób, które w terminie od 01.02.2022 r. do 28.02.2022 r. dokonają największej liczby transakcji urządzeniami mobilnymi (co najmniej piętnastu, na kwotę co najmniej 5 zł każda) otrzymają nagrodę w postaci 16600 punktów, które można będzie wymienić na opaskę Xiaomi Mi Band 6 z NFC.

Jak precyzuje regulamin, punkty zostaną przyznane uczestnikowi promocji przez Mastercard bezpośrednio po
zalogowaniu się przez niego na stronie programu Bezcenne Chwile i wprowadzeniu w aktywnym polu kodu promocyjnego otrzymanego od Banku SMSem.

Przyznanie punktów zostanie dokonane poprzez zasilenie rachunku programu uczestnika odpowiednią liczbą punktów. Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę z każdej z wyżej wymienionych. Punkty można wymienić na nagrody przez 6 miesięcy od ich otrzymania.

Bank Pocztowy

Bank Pocztowy to bank silnie związany z Pocztą Polską SA, która jest jego dominującym udziałowcem (ok. 75%). Drugim akcjonariuszem jest natomiast PKO BP (ok. 25%). Bank koncentruje się na najprostszych produktach bankowych dla klientów indywidualnych, małych firm oraz instytucji. Bank Pocztowy jest również właścicielem marki EnveloBank kierowanej do klientów nowoczesnych, obsługujących swoje konto przez internet lub urządzenia mobilne.

Rachunki w ofercie Banku Pocztowego

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›