Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Nowoczesna bankowość internetowa dla klientów Banku Pocztowego

Redakcja   •   2 października 2019 r.

Klienci Banku Pocztowego korzystający z platformy Pocztowy24, mają od października możliwość aktywowania nowocześniejszej platformy EnveloBanku, która docelowo zastąpi Pocztowy24. Zmiana jest szybka i prosta!

Aby aktywować platformę EnveloBanku, należy zalogować się na swoje konto w Pocztowy24 i przejść do zakładki z Ofertą produktową. Tam, w sekcji „Aktywuj EnveloBank” należy wypełnić krótki wniosek pt. „Aktywacja bankowości internetowej EnveloBanku”. Po wysłaniu wniosku, należy zalogować się do platformy Envelobanku (link na stronie banku) swoim dotychczasowym numerem NIK, a następnie ustawić nowe hasło do nowej platformy. I tyle! Po aktywacji nowego systemu, można również aktywować aplikację mobilną.

Więcej informacji na temat nowej platformy można znaleźć na stronie banku.

To kolejny ruch naprzód Banku Pocztowego pod względem technologicznym. Jeszcze w wakacje bank wdrożył płatności mobilne Google Pay, a następnie Apple Pay.

Bank Pocztowy

Bank Pocztowy to bank silnie związany z Pocztą Polską SA, która jest jego dominującym udziałowcem (ok. 75%). Drugim akcjonariuszem jest natomiast PKO BP (ok. 25%). Bank koncentruje się na najprostszych produktach bankowych dla klientów indywidualnych, małych firm oraz instytucji. Bank Pocztowy jest również właścicielem marki EnveloBank kierowanej do klientów nowoczesnych, obsługujących swoje konto przez internet lub urządzenia mobilne.

Rachunki w ofercie Banku Pocztowego

Rachunki w ofercie EnveloBanku

Więcej o banku, rachunkach i strukturze kapitału ›