Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Wygraj nawet 2000 zł w PKO BP za Twój pomysł na biznes

Redakcja   •   23 lutego 2018 r.

Bank PKO BP zachęca do zakładania działalności gospodarczej oraz kont firmowych za pomocą jednego formularza dostępnego w bankowości elektronicznej iPKO. Do 31 marca 2018 r. można to zrobić w promocji i wygrać 500 zł lub 2000 zł!

Kto i jak może wygrać?

Konkurs skierowany jest do osób, które posiadają konto osobiste w PKO BP, lub je założą w trakcie trwania konkursu, czyli do 31 marca 2018 r.

  • Nagrodę w wysokości 2000 zł mogą wygrać osoby, które założą działalność gospodarczą i otworzą konto firmowe, składając wniosek w serwisie transakcyjnym iPKO.
  • Nagrodę w wysokości 500 zł mogą natomiast wygrać osoby, które założą lub mają aktywny Profil Zaufany w swoim serwisie transakcyjnym iPKO.

Oprócz tego, aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić swoje uczestnictwo za pomocą formularza na stronie PKO BP, w którym należy m.in. podać swój pomysł na biznes. Oprócz tego należy wyrazić zgody na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Szczegóły, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy na stronie PKO BP.