Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Grudzień ostatnim miesiącem promocji w Pekao SA

Redakcja   •   27 listopada 2017 r.

Tylko do końca roku, czyli jeszcze przez miesiąc i kilka dni, obowiązują promocje w Banku Pekao SA dla Eurokonta Kieszonkowego, Eurokonta Intro i Eurokonta Aktywnego Plus.

Promocyjne warunki to, kolejno:

  • Dla Eurokonta Kieszonkowego – darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, darmowa karta debetowa oraz darmowe zlecenia stałe. Aby skorzystać z promocji, należy założyć konto w oddziale Banku, a warunki promocyjne będą obowiązywać aż do ukończenia przez posiadacza 18 lat.
  • Dla Eurokonta Intro – darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, darmowa karta debetowa, darmowe zlecenia stałe oraz darmowe prowadzenie rachunków walutowych w EUR, USD, CHF, GBP. Skorzystanie z promocji również jest możliwe tylko w oddziałach własnych Banku, natomiast warunki promocyjne obowiązują do 26 roku życia (dla klientów, którzy w momencie zawarcia umowy nie ukończyli 24 lat) lub przez 24 miesiące (dla klientów, którzy w dniu zawarcia umowy już ukończyli 24 lata).
  • Dla Eurokonta Aktywnego Plus – darmowe prowadzenie rachunku przez 24 miesiące, możliwość obniżenia opłaty za karte do 0 zł w przypadku dokonania min. 4 transakcji w poprzedzającym miesiącu, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, darmowe przelewy wewnętrzne i zewnętrzne zlecone w oddziale.

Aby skorzystać z jakiejkolwiek z powyższych promocji, należy założyć odpowiednie konto w oddziale Banku najpóźniej 31 grudnia 2017 r.