Polskie konto - Konto w polskim banku. Wspieraj polski kapitał!

Plus Bank

Plus Bank (dawniej Invest Bank) jest prywatnym bankiem, nienotowanym na GPW. Wedle publicznych informacji, głównym udziałowcem pozostaje właściciel medialnego imperium Zygmunt Solorz-Żak (Plus GSM, Cyfrowy Polsat itd.) osobiście oraz poprzez zarejestrowane na Cyprze spółki, m.in. Karswell Ltd, Reddev Investments Limited, Bithell Holdings Limited.

Rachunki w ofercie Plus Banku

  • Konto Plus – to bezpłatny rachunek w ofercie Plus Banku, oferujący darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, jednak z dość wysoką opłatą za kartę (9 zł miesięcznie). Aby uniknąć opłaty za kartę konieczne jest wykonywanie nią transakcji na min. 500 zł co miesiąc. Posiadacze Konta Plus mogą również otrzymywać bonusy za aktywne korzystanie z karty, zawarcie lub przedłużanie umów z Cyfrowym Polsatem lub Plusem oraz opłacanie rachunków u ww. operatorów.

Konto oszczędnościowe

  • Konto Oszczędnościowe Grosik – rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 1% – 1,5% w zależności od salda, z dwoma darmowymi przelewami wewnętrznymi na powiązane konto i jedną darmową wypłatą w oddziale w miesiącu (zob. ranking kont oszczędnościowych)